Obsada


GRUPA VOLT

Ten wyjątkowy zespół założony i prowadzony przez Agustina Egurrolę jest najbardziej znaną grupą taneczną w Polsce. W ciągu kilkunastu lat obecności na zawodowej scenie tanecznej VOLT wziął udział w niezliczonych przedsięwzięciach artystycznych oraz programach telewizyjnych i rozrywkowych.
Profesjonalni tancerze od lat pracujący pod opieką Agustina Egurroli stworzyli markę taneczną na bezkonkurencyjnym poziomie. To właśnie ich oglądamy gdy towarzyszą gwiazdom estrady tworząc niepowtarzalna oprawę taneczną ich show. VOLT może poszczycić się współpracą z większością polskich artystów (Edyta Górniak ,Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Patricia Kazadi, zobacz więcej...) Również gwiazdy międzynarodowe (Mat Pokora, Craig David, Garou, Matt Dusk, Emanuell Signe) podczas pobytu w Polsce, zapraszają do współpracy właśnie VOLT.

Doskonałe choreografie, wspaniali tancerze, wszechstronność, niezwykłe zaangażowanie w tworzone show stanowi o unikalności grupy, która w Polsce nie ma sobie równych.

VOLT to pasja, młodość, energia i profesjonalizm przełożone na język ciała, czyli taniec w jego najlepszej postaci.

Julia AdamczykJulia Adamczyk

Tancerka Zawodowej grupy Volt, finalistka IX edycji programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz!", absolwenta choreografii na Akademii Muzycznej w Łodzi. 
Perfekcyjna, zaangażowana i konsekwentna to pierwsze słowa, które przychodzą na myśl, gdy patrzymy na taniec Julii. Zawsze z mądrością podchodzi do swojej pracy, nie lubi stać w miejscu, woli skutecznie doążyć do celu. 
Wiele lat swojej tanecznej kariery spędziła na parkietach tańca towarzyskiego, gdzie odnosiła liczne sukcesy. Nieustannie szukając dla siebie nowych wyzwań oraz ścieżek rozwoju Julia wykorzystała swój potencjał i wywalczyła sobie zasłużone miejsce wśród finalistów programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz!".


Karolina Dziemieszkiewicz

Profesjonalna tancerka grupy Volt, instruktor Hip-Hopu, choreograf, finalistka VII edycji programu „You Can Dance- Po Prostu Tańcz!". Zdecydowanie najbardziej zwariowana, wielobarwna i żywiołowa postać wśród naszych tancerzy, która dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy na scenie doskonale potrafi przyciągnąć uwagę każdego widza.
Uwielbia wyzwania i nowe doświadczenia, a woje umiejętności i świetne pomysły potrafi przełożyć także na pracę przy tworzeniu choreografii. Maiała przyjemność pracować przy takich produkcjach jak: "Bitwa na głosy", "Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami", "You Can Dance - Po prostu tańcz!" oraz jako główny choreograf programu "APLAUZ APLAUZ".

Paulina Kubicka

Zawodowa tancerka grupy Volt, Finalistka VIII edycji programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz!", instruktorka tańca z uprawnieniami zawodowymi – specjalność jazz.
Żywiołowa i energetyczna, z każdym dniem doskonalsza. Radość, pasja, energia to słowa, które przychodzą na myśl gdy patrzymy na tańczącą Paulinę. Obserwując ją każdy powie, fantastyczna dziewczyna, widząc jak tańczy powiemy, że jest zjawiskowa. Zauroczy nas lirycznymi jazzowymi etiudami, porwie w technikach charakterystycznych i zachwyci w nowoczesnych streetowych stylach.

 

Adrianna Piechówka

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od tańca towarzyskiego. Taneczne podboje i serce do tańca zaprowadziły młodziutką, zaledwie 16-letnią dziewczynę prosto na scenę IV edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz!", gdzie po raz pierwszy zetknęła się z zupełnie nowymi dla siebie technikami tanecznymi.
Program był trampoliną na jej drodze do kariery zawodowej tancerki. Ada zupełnie zmieniła styl, zakochała się w hip-hopie i to właśnie w tej technice jest teraz najlepsza. Dzisiaj jest energetyczną, zdeterminowaną i wszechstronną tancerką, która chętnie podejmuję każde wyzwanie. 

Julia Żytko

Charyzmatyczna i intrygująca taka jest główna bohaterka Boxality, w którą wciela się Julia. Zawodowa, wszechstronna tancerka Grupy Volt, doświadczony instruktor w stylach hip-hop i new age, choreograf oraz finalistka IV edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz!“.
Wdzięk, uroda i profesjonalizm w jednym. Julia Żytko to tancerka od której nie można oderwać wzroku. Utalentowana i pełna pasji, za każdym razem kiedy wychodzi na scene zachwyca. Może pochwalić się również sukcesami w roli choreografa IX edyjcji programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz!".
Jak sama mówi, taniec jest nieodłączną częścią jej życia i nigdy z niego nie zrezygnuje.
Artur Golec 2Artur Golec

Profesjonalny tancerz grupy tanecznej Volt, instruktor stylu Hip-Hop, finalista VIII edycji programu „You can Dance-Po prostu tańcz”.
Od najmłodszych lat zafascynowany tańcem oraz muzyką, która jest nieodłączną częścią jego życia. Gdy wychodzi na scenę od razu widać, że to miejsce w którym czuje się najlepiej. Interesujący i niezwykle mocny swoim dzikim i bardzo oryginalnym ruchu. Pełen energii, szczerości i optymizmu tancerz, który zaraża swoją pasją innych.
Na pewno nie umknie waszej uwadze!

Bartek Kołecki 3Bartosz Kołecki

Niezwykle pracowity, zdeterminowany i skupiony na wyznaczonym zadaniu. Od zawsze marzył o występach na wielkiej scenie. Tancerz, który za każdym razem pokazuje nam swoją nową, zupełnie inną twarz. Nieustannie poszukuje w tańcu siebie sięgając po warsztaty z różnych technik tanecznych. Przez wiele lat trenował taniec towarzyski co przekłada się na jego wyjątkową prezycyzję w tańcu. Od niedawna współpracuje w grupą Volt, dzięki czemu spełnia swoje marzenia i występuje w najważniejszych projektach tanecznych w kraju.

Marcin Mielczarczyk 2Marcin Mielczarczyk

Związany z tańcem od najmłodszych. Choć na początku taniec była dla niego jedynie formą spędzania wolnego czasu, szybko przerodził się w pasję bez której dzisiaj nie wyobraża sobie żyć. Dzięki licznym występom w wielu programach telewizyjnych i artystycznych oraz doświadczeniu teatralnemu można powiedzieć, że stał się wszechstronnym tancerzem, którego zapał i ciężka praca zaowocowały współpracą z grupą Volt. Silny i energiczny tancerz, który żadnego wyzwania się nie boi. 
Tomasz Przadka 2Tomasz Prządka

Tancerz, choreograf, finalista 3. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz", instruktor tańca z uprawnieniami zawodowymi – specjalność hip-hop, Utalentowany, wszechstronny i kreatywny. Umiejętność przeniesienia w gestach każdego dźwięku, precyzja i dokładność a przede wszystkim połączenie dwóch skrajności, płynności i dynamiki w jego ruchu, stanowią o wyjątkowości tego tancerza. Może przekonać się o tym każdy kto z nim pracuje lub ma okazje oglądać go podczas tańca.
Jego wyjątkowe umiejętności i pomysłowość sprawiają, że rozpoczął również pracę jako choreograf. Obecnie jest odpowiedzialny za oprawę taneczną do produkcji telewizyjnych takich jak: "Mam Talent", czy "Mali Giganci".