Twórcy

Agustin Egurrola - Choreograf, tancerz, pedagog, osobowość telewizyjna, juror programów "Mam Talent" i ”You Can Dance-Po Prostu Tańcz". Twórca choreografii i oprawy tanecznej do ogromnej ilości przedsięwzięć artystycznych, filmowych i telewizyjnych, spektakli teatralnych, imprez rozrywkowych. Znany także z realizacji wyjątkowych, międzynarodowych widowisk - od Ceremonii Otwarcia MŚ w piłce siatkowej po oprawę Ceremonii Otwarcia Finału Ligii Europy UEFA. Więcej...

Tym razem Agustin stworzył autorski projekt - oparty na własnym pomyśle i scenariuszu, wymykający się wszelkim schematom - spektakl BOXALITY.

Smolik - Najbardziej uznany producent muzyczny w Polsce, który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów (m.in.: Katarzyna Nosowska, Maria Peszek, Robert Gawliński, Krzysztof Krawczyk), wydaje swoje autorskie/producenckie płyty. Albumy sygnowane nazwiskiem SMOLIK cieszą się wyjątkowo przychylnym odbiorem zarówno wśród publiczności, fanów, jak i wśród recenzentów i całej branży muzycznej.
Muzyka Smolika to połączenie subtelnej elektroniki z bardzo przestrzennymi, akustycznymi brzmieniami, żywą orkiestrą smyczkową, sekcją dętą i niezwykle zaaranżowanymi melodiami. Smolik z wielkimi sukcesami produkuje też muzykę do filmów, spektakli teatralnych i telewizji. Jest również autorem muzyki do wielu kampanii i filmów reklamowych, a tym razem stworzył muzykę do wyjątkowego projektu, jakim jest BOXALITY.


ORAZ

ANNASZUMINSKAPORTRETAnna Szumińska
Projektantka, stylistka, nasza przyjaciółka z sercem i fachem w dłoniach.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Tkanina i Ubiór. Jako 19 latka zbłądziła i na dwa lata zagubiła się na Politechnice Szczecińskiej pobierając nauki z dziedziny Konstrukcji Budowlanej. Po tej przygodzie pozostało jej zamiłowanie do używania nietypowych materiałów, takich jak chociażby plastik, folia czy metal do tworzenia kostiumów. Od kilku lat robi stylizacje i kostiumy do reklam, teledysków, produkcji telewizyjnych. Jest też twórczynią odzieżowej marki OMG oraz projektantką marki by Egurrola.

 

KarolGetlerKarol Getler - ma 61 lat, a światłem zajmuję się od blisko 40 lat. Zaczynał w Teatrze Kwadrat jeszcze za  czasów Edwarda Dziewońskiego.  Następnie założył własną firmę Anget Concerts zajmującą się oświetleniem. Zajmował się szeroko pojętą organizacją imprez rozrywkowych i kulturalnych w czasie których realizował i reżyserował oświetlenie. Współpracował również z TVP w czasie takich imprez jak Festiwale Country w Mrągowie, Festiwale Piosenki w Sopocie – imprezy na molo,Festiwale Muzyki Kresowej, Pierwsze odcinki WOŚP, Festiwale Muzyki Romskiej w Ciechocinku i w Gorzowie WLP, Festiwale Piosenki Weselnej w Węgrowie. Przez 6 lat realizował oświetlenie przy Największych w Europie Festiwalach Cyrkowych w Monte Carlo.Współpracuje z wieloma Teatrami i ośrodkami Kultury w których reżyseruje i realizuje oświetlenie. Do największych należą Teatr Montownia, Teatr Kamienica, Centrum Sztuki Współczesnej, wiele innych. Obecnie najmocniej związany jest z Teatrem Palladium.

RadekDebniak2Radosław Dębniak - cenograf, grafik telewizyjny, teatralny i reklamowy, designer. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Twórca scenografii do programów telewizyjnych („Jazz Jamboree”, „Warsaw Summer Jazz Days”, „Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, „Kocham Kino”), serii, koncertów „Solidarity of Arts” czy koncertu inaugurującego Prezydencję Polski w UE. W latach 1997–1998 pełnił funkcję Dyrektora Artystycznego i Programowego Polskiej Sekcji Expo 98 w Lizbonie­.  Od 2011 roku współpracuje z Biurem Programowym TVP S.A. jako główny konsultant do spraw scenografii i grafiki, a od 2013 roku jest głównym konsultantem do spraw oprawy i promocji oraz grafiki w TVP KULTURA. Brał udział w pracach graficznych i scenograficznych podczas Dorocznych Nagród MKiDN (2012, 2013). Autor kostiumów i scenografii do widowisk operowych Opery Wrocławskiej w Hali Ludowej. Wspólnie z M. Graban prowadzi pracownię designerską TUPATRZ! WZORCOWNIA.