PARTNERZY

partnerzy palladiumPALLADIUM to nie tylko znane i popularne miejsce, gdzie od lat organizowane są najważniejsze koncerty w Warszawie. Palladium, to również scena teatralna, która ruszyła  w lutym 2011 roku!

TEATR PALLADIUM,  liczy  ponad 620 miejsc na widowni, jest pod tym względem  jednym z największych teatrów w Warszawie i największym prywatnym teatrem w Polsce.  Idealna lokalizacja w samym Centrum Warszawy, doskonały dojazd i bliskość ogólnodostępnych parkingów są jego dużym atutem.

W Teatrze Palladium, który jako kino ma wspaniałą historię (był pierwszym kinem w Polsce, w którym pokazano kolorowy film Walta Disneya „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” a podczas Powstania Warszawskiego to tutaj pokazywano kroniki powstańcze) nawiązano również do historii w wieczorze muzycznym w reż. Andrzeja Rozhina pt. „PIOSENKI W STARYM KINIE”, prezentującym największe przeboje przedwojennego kina i kabaretu.

Działalność  teatru zainaugurował  wielki, teatralny HIT  (ponad 500 spektakli w całej Polsce w niecałe dwa lata), spektakl autorstwa Jana Jakuba Należytego pt. „ANDROPAUZA -męska rzecz !“, który jest bezpośrednio odpowiedzią na “KLMAKTERIUM“.

Od początku istnienia zagrali już blisko 200 różnych  spektakli dla dorosłych jak i najmłodszych.  Formuła teatru impresaryjnego pozwala na dużą różnorodność prezentowanego repertuaru, coz kolei sprawia, że w tym miejscu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do TEATRU PALLADIUM z nadzieją, że spędzicie Państwo w  nim niezapomniane chwile radości, wzruszeń i dobrego nastroju!PREMIERA BOXALITY - 21 LISTOPADA 2017
SPEKTAKL DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY 16+ LAT

>>KUP BILET<<
EDS-01Egurrola Dance Studio to największe i najnowocześniejsze szkoły tańca w Polsce, założone i prowadzone przez Agustina Egurrolę  – choreografa, tancerza i jurora programów „You Can Dance – Po prostu tańcz!” oraz „Mam talent!”.
Egurrola Dance Studio obejmuje 11 szkół zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Konstancinie-Jeziornie oraz Grodzisku Mazowieckim. Szkoły słyną z najlepszych instruktorów, autorskiego programu nauczania oraz doskonale wyposażonych sal tanecznych. Wśród  osób uczęszczających do Egurrola Dance Studio są zarówno zawodowi tancerze, jak i osoby poszukujące sposobu na przyjemne i pożyteczne spędzanie czasu. Więcej informacji: www.egurrola.com

volt-01VOLT to wyjątkowy zespół taneczny Agustina Egurroli, który w ciągu kilkunastu lat  swojej obecności na scenie wziął udział w niezliczonych przedsięwzięciach artystycznych oraz programach telewizyjnych i rozrywkowych. Profesjonalni tancerze od lat pracujący pod opieką Agustina Egurroli stworzyli markę taneczną na bezkonkurencyjnym poziomie. To właśnie ich oglądamy, gdy towarzyszą gwiazdom estrady tworząc niepowtarzalną oprawę taneczną ich show. Doskonałe choreografie, zawodowi tancerze, wszechstronność, niezwykłe zaangażowanie w tworzone show stanowi o unikalności grupy, która w Polsce nie ma sobie równych. VOLT to pasja, energia i profesjonalizm przełożone na język ciała, czyli taniec w jego najlepszej postaci.

tvn-02TVN to wiodący nadawca telewizyjny w Polsce, należący do amerykańskiego koncernu mediowego Scripps Network Interactive – jednego z czołowych producentów i dostawców atrakcyjnych treści lifestyle’owych dla telewizji, Internetu i nowych platform mediowych. Kanały Scripps Networks Interactive docierają do milionów odbiorców w Ameryce Północnej i Południowej, Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce. W ofercie TVN znajduje się aktualnie 14 kanałów telewizyjnych, w tym stacje tematyczne: najbardziej opiniotwórczy kanał informacyjny w Polsce, kanał motoryzacyjny, filmowy, kanał dla kobiet itd. TVN posiada również bogatą ofertę produktów online, w tym m.in. jedną z wiodących platform wideo na żądanie – player.pl. Do nadawcy należy Agencja TVN – oferująca najbardziej kompleksowe usługi produkcji i dystrybucji materiałów informacyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz TVN Media – biuro sprzedaży reklam. TVN łączy strategiczne partnerstwo z Grupą Canal+, operatorem nc+ – czołowej platformy cyfrowej w Polsce.
Więcej informacji na temat TVN w zakładce informacje o TVN.

Viva-01
VIVA.PL
Platforma multimedialna stworzona na bazie wieloletniego doświadczenia na rynku prasowym. Viva.pl to unikalny kontent magazynu w odsłonie online. Serwis prezentuje tematy, które od lat są wizytówką Vivy!: ludzie – wywiady, sesje, newsy, moda – trendy, ikony stylu, projektanci, shopping i Viva! Moda, uroda – nowości, makijaż, pielęgnacja, fryzury, styl życia – design, podróże, kuchnia, horoskop oraz kultura – sztuka, książki, film, muzyka

PARTY.PLparty-01
Nowy serwis dla kobiet. Znajdują się w nim wszystkie tematy, których kobiety najchętniej szukają w sieci – newsy z życia gwiazd, eksperckie informacje o modzie, urodzie, stylu życia, a także materiały shoppingowe i poradnikowe. Są w nim także materiały kulinarne, kulturalne oraz rozrywkowe.
 
chillzet-01
CHILLIZET
Chillizet to sieć stacji radiowych kierująca swój program do wszystkich, którzy szukają własnej strefy komfortu i relaksu. Swoim słuchaczom oferuje starannie wyselekcjonowaną muzykę w klimacie chilloutowo-jazzowym. To wyjątkowy przewodnik po światowych trendach, wielkomiejskim stylu, najważniejszych wydarzeniach kulturalnych, a także poczucie humoru na najwyższym poziomie.

 onet-01

ONET
Codzienne źródło informacji milionów Polaków - wiadomości z kraju i ze świata 24/7, pogoda, sport, biznes, moto, rozrywka. Bądź na bieżąco z Onet!

 
dlastudenta-01


Portal dlaStudenta.pl to gigantyczne kompendium wiedzy o wszystkim, czego potrzebuje student. Obecny w 22 ośrodkach akademickich, dociera na bieżąco do studentów i absolwentów w kraju i za granicą.
 

SSUW-01

Samorząd Uniwersytetu Warszawskiego - największej, jednej z najlepszych i najstarszych szkół wyższych w Polsce. Każdego dnia dociera z najważniejszymi informacjami do niezaliczonej grupy studentów, współtworząc takie kanały jak Uniwerek.TV czy Radio Kampus.